... zpět na nabídku

BRNO a okolí

 

📍    BRNO a okolí

Proleťte se nad městem, ve kterém jste vyrůstali a podívejte se z ptačí perspektivy na školu, náměstí nebo plácek za domem, kde jste dostali první pusu. Nebo vás zajímá městská architektura a chcete se podívat na systém ulic či okolí města z výšky? Tohle je pro vás.

✅    Ověřený poskytovatel

Poletíte se špičkovými piloty společnosti HELI CZECH s.r.o., kteří od roku 2007 splnili sen více než 10 tisícům spokojených klientů po celé České republice. Společnost HELI CZECH s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001.

🚁    Vrtulník pro tento zážitek

 Bell 206B Jet Ranger  ( více... )
 Kapacita: 4 cestující + pilot

🎁    Zážitek lze objednat i pro někoho jiného

Víte, že máte doma snílka, který by se rád proletěl?
Tímto ho jistě potěšíte! 

Důležité informace k zážitku

 • Maximální hmotnost jednoho cestujícího je 110kg, v případě že ji přesahujete, je nutné zakoupit zážitek 2x. Hmotnost plné kapacity vrtulníku (4 cestující) je maximálně 320kg.
 • Zážitek mohou absolvovat pouze zdravotně způsobilé osoby starší 2 let.
  Osoba mladší 18 let musí na místě prokazatelně doložit souhlas zákonného zástupce.
 • V případě, že koupíte zážitek pro více cestujícíh a chcete mít garantováno, že poletí spolu, je nutné zakoupit si celou kapacitu vrtulníku a nepřekročit hmotnostní omezení plné kapacity vrtulníku (320kg).
 • Zážitek je z důvodu bezpečnosti závislý na počasí.
 • Před provedením objednávky se seznamte s Všeobecnými obchodními podmínkami, Podmínky ochrany osobních údajů a Pravidly chování okolo vrtulníku.
 • Po zakoupení je nutno se na zážitek rezervovat dle pokynů přiložených ke kódu k rezervaci. Přesný čas zážitku vám bude zaslán minimálně 7 dnů před zážitkem, zpravidla bude zážitek poskytnut mezi 08:00 - 19:00 hod.
 • V případě, že si zvolíte zaslání dárkového poukazu, tak Vám bude zaslán na email uvedený při objednávce a to do 48 hodin. Věnování můžete uvést do poznámky na konci objednávky.

 • Tyto základní informace nijak nezužují ani jinak neupravují rozsah Všeobecných obchodních podmínek a slouží tak pouze pro zvýšení přehlednosti.
 • Všechny data a časy jsou počítána dle místa zážitku.
 • Doba Letu se počítá od vyzvání k nástupu na palubu do výstupu z paluby vrtulníku.


Vyberte variantu zážitku a termín

Let za BABKU

vrtulník BELL 206B doba letu cca 5 minNezáleží vám zase tolik na tom, nad čím právě letíte a nejdůležitější je podívat se do kabiny vrtulníku? Zažít odlepení od země a burácení motoru? Nasadit si sluchátka a pozorovat pilota při pečlivém sledování budíků? Pak je tento let to pravé pro vás! cena 1090 Kč/cestujícíObjednat tento zážitek

Zlatá STŘEDNÍ cesta

vrtulník BELL 206B doba letu cca 10 minZažijte let vrtulníkem od vzletu až po přistání a zároveň se podívejte po okolí města, ze kterého jste startovali. Nostalgické pocity i veselé vzpomínky jistě nepřehluší ani burácení motoru a příjemné mrazení v zádech prvních pár minut ve vzduchu. cena 1990 Kč/cestujícíObjednat tento zážitek

Prodloužená JÍZDA

vrtulník BELL 206B doba letu cca 15 minPři prodlouženém letu můžete s pilotem nejen obkroužit okolí, ale dostat se i do větších výšek. Uvidíte, jaký je rozdíl mezi výškou 150 metrů a 300 až 400 metrů nad zemí i jak rychle se snesete bezpečně dolů. Podívejte se na svět z jiného pohledu a nezapomeňte si udělat pár fotek na památku. cena 2990 Kč/cestujícíObjednat tento zážitek

Objednání zážitku

Těší nás, že jste si vybrali zážitek dle vašich představ. Nyní již stačí jen vyplnit objednací údaje a doplňkové údaje o hmotnosti a počtu cestujících. Po uhrazení platby Vám bude na Vámi uvedený e-mail doručen unikátní kódu, který slouží k potvrzení rezervace na konkrétní zážitek. Otevření rezervací proběhne dne 1. 2. 2020, přičemž budete mít možnost dále upravit hmotnost, a to až do data uzávěrky. Po uzávěrce rezervací Vám bude na e-mail uvedený při rezervaci zasláno upřesnění času a místa odletu pro hladký průběh zážitku bez čekání.

Vyplňte prosím všechna pole označená *.

Vybraný zážitek

Tuto část nevypisujete, vyplní se automaticky po zvolení varianty a termínu zážitku viz. zážitku výše.
Pokud jsou tedy pole prázdná, vyberte prosím požadovanou variantu a stiskněte tlačítko Objednat tento zážitek.

Název *
Datum *
Doba letu cca *
Cena *

Kupující

Jméno *
Příjmení *
Ulice, č.p. *
Město * PSČ *      
E-mail *
Telefon *

Doplňkové údaje

Počet cestujících *
Celková cena *
Cestující Hmotnost *
 1. cestující
UPOZORNĚNÍ! Při hmotnosti cestujícího 110-130 kg je nutné zážitek zakoupit 2x.
(Tento hmotnostní příplatek bude výběrem této možnosti automaticky započten do celkové ceny zážitku.)

Dárkový certifikát

Vážený zákazníku, pokud byste rád někoho obdaroval tímto nevšedním zážitkem, můžeme Vám Váš unikátní kód k rezervaci zážitku zaslat v grafické formě dárkového poukazu, který si můžete dále individualizovat vlastním věnováním *. Prosím, mějte na paměti, že se jedná o službu nad rámec objednávky, kterou nejsou dotčeny práva a povinnosti stran vyplývající z uzavřeného právního vztahu, zejména tím nejsou dotčena ustanovení Všeobecných obchodních podmínek. Dárkový poukaz je pouze neformálním zachycením unikátního kódu a není do něj vtěleno nebo s ním spojeno žádné právo. Dárkový certifikát Vám bude v případě zájmu ZDARMA zaslán na uvednou e-mailovou adresu.


Věnování

Další informace

Poznámky, vzkazy


Před odesláním objednávky si, prosím, pečlivě zkontrolujte Vámi vyplněné údaje.