O nás | FOR FREE DAYS

O nás

Náš příběh začíná v roce 2019, kdy jsme s bratrem po letech objíždění Česka s vrtulníkem a nabízení letů na nejrůznějších akcích, založili tuto společnost s vlastním e-shopem. Chtěli jsme vytvořit největší nabídku zážitkových letů vrtulníkem ve Střední Evropě, která by všem umožnila  si vyzkoušet a zažít let ve vrtulníku a splnit si tak mnohdy dětský sen. Nyní vám nabízíme lety na více než 400 místech po celé České republice, kde si můžete vybrat z letů nad město, romantického a adrenalinového letu nebo zkoušky pilotáže. Dále nabízíme přes 50 českých památek, nad které je možné si s námi zaletět. Navíc náš e-shop nabízí zážitkové lety na míru a lety v legendárních strojích, jako jsou bitevní vrtulník AH-1 Cobra nebo stíhací letoun MIG 15 UTI. Pro zájemce nabízíme také krásné dárkové předměty, které jsou samozřejmě spojeny s našimi produkty z oblasti letectví.

Spolupracujeme jen s profesionálními a osvědčenými společnostmi, které mohou doložit své certifikáty a zkušenosti. Proto lety vrtulníkem poskytuje ověřená společnost HELI CZECH s.r.o., která se specializuje na výcvik pilotů, letecké práce a servis vrtulníků. Od svého založení v roce 2007 má již tisíce spokojených klientů. 

Dále zajišťujeme:

Zážitky se snažíme popisovat, co nejpřesněji, abyste měli představu o tom, co vás ve vzduchu nebo na zemi čeká. Pokud však máte dotaz ohledně našich zážitků, jsme vám od 9:00 do 17:00 každý den k dispozici na lince 499 984 800 nebo na emailu: info@forfreedays.cz. Zastihnete nás také na Facebooku či Instagramu.

Přejeme vám šťastný let

Michal a Kamil Podolský

CEOs společnosti FOR FREE DAYS