Rozlétejme Česko | FOR FREE DAYS

Rozlétejme ČeskoV roce 2021 společnost FOR FREE DAYS ve spolupráci s HELI CZECH s. r. o. připravili pro všechny občany České republiky projekt Rozlétejme Česko. V jeho rámci navštívili s vrtulníky a piloty přes 300 krásných míst a památek od nejzápadnějšího města Aš až po Jablunkov, který leží jen pár kilometrů od nejvýchodnějšího bodu ČR Bukovce.

O lety vrtulníkem byl až překvapivý zájem a nyní pro Vás připravujeme nabídku na příští rok, která bude bohatší nejen na počet míst, ze kterých se budete moci proletět vrtulníkem, ale i pár novinek, které potěší nejen letecké nadšence.

Spuštění předprodeje na příští rok plánujeme na 15.10.2021 a v nabídce bude přes 400 míst, kde se s námi budete moci proletět.

Často lidé říkají, že by chtěli mít křídla, aby se vznesli jako pták. My jim tato pomyslná "křídla" dáváme. Pod křídly našeho projektu Rozlétejme Česko mají možnost pokochat se krásami naší země a vidět majestátní hrady, velkolepé zámky a důvtipné půdorysy historických center z ptačí perspektivy.

Lety jsou jedinečné v tom, že mají lidé možnost proletět se vrtulníkem v podstatě kousek od domova a nemusí jezdit nikam daleko. Samotný přelet vrtulníku na místo vzletu je velice nákladný a spoustu lidí odradí. To je důvod, proč jsme se rozhodli přiletět za lidmi a dát jim tu možnost nad místem, které jim bývá nejdražší.

Zájemci poletí s osvědčenými vrtulníky BELL 206B a Robinson R44 patřící společnosti HELI CZECH s.r.o., která pokrývá většinu možností vrtulníkového létání.  Například výcviky soukromých a profesionálních pilotů, letecké práce, fotolety či leteckou dopravu. Bezpečnost je pro ně na prvním místě a z tohoto důvodu si servisní práce na vrtulnících provádí sami stejně tak, jako si cvičí sami piloty, kteří u nich létají.  To je řadí mezi špičku na Evropském trhu.

Doufáme, že projekt osloví všechny ty, kteří kdy zasnili, že by se jednou proletěli vrtulníkem, ale také ty, kteří mají z letu obavy. Většinou člověk, který se bojí létání a nakonec se rozhodne, že poletí, tak si zážitek užije nejvíce a je rád, že do toho šel, a to bez rozdílu věku nebo pohlaví.

Pro děti to bude zážitek na celý život, kdy se budou moct podívat na střechu svého rodného místa, pro dospělého splnění dětského snu a pro prarodiče zpestření podzimu života.

Těšíme se na viděnou s Vámi na palubě vrtulníku!

Tým FOR FREE DAYS