Seznamovací let AH-1 Cobra | FOR FREE DAYS
Seznamovací let AH-1 Cobra

Seznamovací let AH-1 Cobra

Jedinečná příležitost vyzkoušet si nejen pilotáž LEGENDÁRNÍHO BITEVNÍHO VRTULNÍKU AH-1S COBRA, ale zažít i manévry vyšší techniky pilotáže v blízkosti země.

Let je započítán automaticky do případného výcviku k získání Typové kvalifikace AH-1 Cobra.

V obou variantách letů je součástí předletový briefing, kde se dozvíte informace historii tohoto konkrétního stroje, o historickém působení vrtulníků AH-1 Cobra na našich hranicích, seznámíte se s zbraňovými systémy, kterými je/byl vrtulník vybaven a mnoho dalšího.

Varianta s Dobou letu 20 minut
  • Úchvatný 20-ti minutový let + Briefing, NE v jen tak ledajakém vrtulník, ale ve vrtulníku, který byl zkonstruovaný pro přímý boj s technikou protivníka včetně vrtulníků, ale i stíhaček a STAL SE LEGENDOU i na českém nebi. Zažijete nevšední adrenalinový let s manévry vyšší techniky pilotáže, které se používaly při manévrových vzdušných bojích a útocích na pozemní cíle a to vše v přízemních výškách.

Varianta s Dobou letu 60 minut
  • 60-ti minutový unikátní let BITEVNÍM VRTULNÍKEM včetně předletového Briefingu, kde se zúčastníte plánování bojové mise vrtulníku AH-1 Cobra s údery na pozemní techniku dle zvolené výzbroje, zahrnující vybrání prostoru útoku, zvolení prostoru pro taktické létání v blízkosti země (režim NOE), přistání mimo letiště a taktické působení proti technice „nepřítele“.

    Let bude následně proveden podle zvoleného plánu a zakončen prvky vyšší techniky pilotáže.

    Bezpečnostní informace: Let probíhá po řádném proškolení účastníka letu a podle všech bezpečnostních pravidel dané leteckými předpisy a omezeními daného typu.

POZOR! Počet míst je omezen.
Chcete jinou dobu letu nebo máte dotaz?
64 000 Kč

Před letem:

Termín letu se domluví dle Vašeho požadavku a provozních kapacit poskytovatele.

Po příjezdu:

Po příjezdu na letiště Hradce Králové do prostor HELI CZECH s.r.o. se Vás ujme zkušený instruktor, který Vás seznámí s informacemi o vrtulníku Cobra, které jen tak na internetu nenaleznete.

Dále budete seznámeni s bezpečnostní instrukcemi a jak se chovat na palubě vrtulníku během letu. 

U 20-ti minutového letu, Vám budou vysvětleny ovládací prvky v kabině.

U 60-ti minutový letu budete navíc podrobně seznámeni s plánovanou misí a technikou, proti které budete s vrtulníkem působit.

V obou variantách budete krátce seznámeni se systémy Cobry a prohlédnete si odkrytovaný vrtulník při předletové prohlídce.

Samotný let:

Po provedené instruktáži a plánovaní "Mise" zažije let dle zvolené varianty, s nevšedními zážitky a manévry.

Po přistání:

Po ukončení letu se zúčastníte poletového De-Breifingu, kde si s pilotem rozeberete celou situaci a vysvětlíte si jednotlivé manévry a taktické působení.


Diskuze produktu Seznamovací let AH-1 Cobra

Jsme certifikovaní
dodavatelé zážitků
Máme širokou nabídku
dárkových poukazů
Jsme tým, který má
21 let zkušeností
Stojí za námi
desetitisíce klientů
Zakládáme si na
individuálním přístupu pro každého
Podobné zážitky

Nenašli jste co jste hledali?

Neváhejte a kontaktujte nás! Určitě spolu něco vymyslíme!

objednat na míru