Soutěž Evropa 2 | FOR FREE DAYS

Soutěž Evropa 2

Gratulujeme k výhře s Evropou 2 a FOR FREE DAYS!


Vyhrál jsi některou z níže uvedených výher? Pokyny jak postupovat nalezneš v dolní části stránky.


Pondělí (09.11.2020) - Let vrtulníkem na simulátoru.

Vyzkoušej si všechny situace, manévry i letiště! Během 1 hodiny letu to zvládneš! Po celou dobu budeš pod dohledem instruktora, který s Tebou provede 15minutový předletový briefing a poté započne 60minutové létání na pohyblivém simulátoru.Úterý (10.11.2020) - Zkouška pilotáže vrtulníku R22.

Budeš pod dohledem instruktora, který s Tebou provede 60minutový předletový briefing včetně předletové prohlídky stroje a poté 30minutové létání s vrtulníkem. Perfektní dárek nejen pro letecké nadšence!Středa (11.11.2020) - Romantický let při západu slunce.

Prožij 48 minutové rande ve vzduchu. Za tu dobu se dá vyslovit spousta krásných vět i otázek. Sleduj společně západ slunce nad vrcholem naší nejvyšší hory, Sněžky.Čtvrtek (12.11.2020) - Adrenalinový let vrtulníkem MD500E

Let proběhne ve vzdušném prostoru letiště i mimo něj. Poznej manévrovatelnost výkonného vrtulníku, zažij přistání do omezeného terénu a i do svahu, které znáš z filmů a připrav se na simulované vysazení motoru!Pátek (13.11.2020) - Let bitevním vrtulníkem AH-1 Cobra.

Vrtulník, který byl zkonstruovaný pro přímý boj s nepřátelskou technikou včetně vrtulníků a stíhaček. Zažiješ nevšední manévry vyšší techniky pilotáže, které se používaly při manévrových vzdušných bojích. Dále se dozvíš o dřívějším působení Cober u nás.Kontaktujte nás prosím na +420 499 984 800 nebo na info@forfreedays.cz

Projdeme s Vámi co Vás čeká, jak se na let připravit a domluvíme se, kdy se let uskuteční. 

Prostudujte si prosím pravidla letových dnů. Před letem je nutné podepsat, že jste s nimi byl/byla seznámen/seznámena.

Pravidla letových dnů 

Tým FOR FREE DAYS