Lety vrtulníkem po celé ČR | PARTNERSKÝ PROGRAM | FOR FREE DAYS

Lety vrtulníkem po celé ČR | PARTNERSKÝ PROGRAMVážení klienti či budoucí partneři

Vytvořili jsme speciální program na podporu turistických nebo cestovních kanceláří zabývajících se především zahraniční klientelou a agentur zaměřených na firemní akce.

Co Vám nabízíme?

Na rozdíl od našich běžných produktů (vyhlídkových letů) konající se mimo naše domovské letiště v Hradci Králové, které jsou většinou připravené na daný termín, Vám připravíme produkty kdekoliv a kdykoliv v cenách od 3 100 Kč za osobu při minimálním počtu 45 osob (předpokládané obsazení autobusu).

Kde s námi můžete letět?

Za výše uvedenou cenu dokážeme zabezpečit lety po celé České republice, jak u památek či měst, tak u jiných Vámi vybraných lokalit. Mezi nejžádanější patří například hrad Karlštejn, Ještěd, Lednicko-Valtický areál nebo například naše nejvyšší hora Sněžka. Krátké video z letu nad Sněžkou můžete zhlédnout ve videu níže.
Jak jsou lety dlouhé?

Doba letu je nastavena na 10 minut , jen s výjimkou letu vrtulníkem nad centrum Prahy, Karlštejnem a Lednicko-valtickým areálem, ty jsou 15-ti minutové. Samozřejmě můžeme dobu letu přizpůsobit dle Vašich požadavků, ale bude-li menší počet osob, je nutné očekávat navýšení ceny na osobu, kde se ve větší míře promítne rozpočítání nákladů na přílet a odlet vrtulníku/vrtulníků.

Jak se stát partnerem a získat výhody?

Abyste se stali našim partnerem není nutná žádná smlouva ani registrace. Připravený provizní program Vám garantuje výhodnou provizi, která je stanovena podle dosaženého obratu.

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na telefonu +420 604 156 336 nebo přes kontaktní formulář níže.

Kontaktujte nás a získejte více informací