Vítáme Vás na informační stránce k dárkovému poukazu | FOR FREE DAYS

Vítáme Vás na informační stránce k dárkovému poukazu

Vítejte PILOTE / PILOTKO


Těší nás, že s námi poletíte a v jednoduchosti Vám popíšeme co Vás čeká a kde hledat potřebné informace.Varianty poukazů

Jednostranná varianta (E-mailem)Dvoustranná varianta (Dodání na adresu - Pošta / Zásilkovna)


Na výše uvedených variantách poukazů jsou vyznačeny části popisu, kde naleznete dané informace.

1. Věnování

Informace, kterou Vám chtěl darující předat.

2. Zážitek

V této části poukazu naleznete, jaký zážitek Vám bude po předložení poukazu poskytnut.

3. Informace o zážitku
4. Kód k poskytnutí zážitku


Popis zážitku


Před letem

Sedm dní před letem Vám na e-mail zašleme přesný čas, kdy se dostavit na místo k zážitku (letu).

V den zážitku

Po příchodu na místo proběhne registrace. Následně dostanete pořadové číslo, podle kterého budete vyzváni k nástupu na palubu. Po usazení Vám obsluha vrtulníku pomůže s připoutáním, nasazením sluchátek a zajistí dveře. 

Během letu

Vrtulník se jemně odpoutá od země a vznese se. Následuje akcelerace na cca 75km/h s přechodem do stoupání až do výšky přibližně 300 metrů. Naskytne se Vám krásný výhled na panorama Vašeho města a okolí v horizontálním letu. Pořizování fotografií a videí není nijak omezeno ani zpoplatněno. Své bezprostřední zážitky můžete sdílet s celou posádkou prostřednictvím sluchátek s mikrofonem. Pilot Vám rád zodpoví Vaše dotazy a podělí se o své zkušenosti. Nakonec následuje klesání a přiblížení vrtulníku s hladkým přistáním na místě vzletu. 

Po přistání

Obsluha vám pomůže vystoupit z vrtulníku a vrátíte se zpět k registračnímu stanu. Budeme rádi, když se s námi podělíte o Vaše zážitky přímo na stanovišti nebo později prostřednictvím internetových stránek a dalších platforem.

Poletíte se špičkovými piloty společnosti HELI CZECH s.r.o., kteří od roku 2007 splnili sen více než deseti tisícům spokojených klientů po celé České republice. Společnost HELI CZECH s.r.o. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 a je naším výhradním dodavatelem.


Další informace a FAQ


Jaká jsou omezení pro lety s rozšířením viru COVID-19?
Co znamenají kruhy na mapě?
Trasa letu? Mohu si zvolit kam poletím?
Jaká je obsazenost vrtulníku?
Jakým vrtulníkem poletím a uvidím z něj něco?
Jaká jsou hmotnostní omezení?
Je let věkově omezen?
Co když bude špatné počasí?
Mohu zážitek darovat?
Jak je počítána doba letu?
Kdy poletím?Musím se na zážitek rezervovat/registrovat?Tyto základní informace nikterak nezužují ani jinak neupravují rozsah Všeobecných obchodních podmínek a slouží tak pouze pro zvýšení přehlednosti. Proto se před provedením objednávky seznamte s Všeobecnými obchodními podmínkamiPodmínkami ochrany osobních údajů a Pravidly letových dnů